Categories: Muges
      Date: 2018-04-27
     Title: Tarptautinė mugė „Kaunas - 2018“

{Gallery img="774" template="fancysingle460"}

2018 m. balandžio 26 d. Kaune  vyko Tarptautinė imitacinių bendrovių mugė „Kaunas - 2018“, kuri kvietė jaunimą spręsti socialines problemas ir verslo „know-how“, kad pagerintume visų mūsų gyvenimus. Pradėk pokyčius nuo savęs!Mūsų mokyklą atstovavo šauni IB „Vigora“ komanda:  826 gr. mokinys - Raimedas Latvys, 827 gr. mokiniai – Artūras Švedas ir Artūras Naunčikas, 816 gr. mokiniai – Sandra Rakštelytė ir Ąžuolas Burbulis.

Komanda buvo apdovanota Taure ir diplomu „Už geriausią gebėjimą REKLAMUOTI SAVO IMITACINĘ BENDROVĘ, JOS PREKES IR PASLAUGAS tarp profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų“ ir tapo Auksine mugės imitacine bendrove. Sėkmė tęsėsi, nes komanda buvo apdovanota dar vienu diplomu – „Už geriausią SOCIALINĘ INOVACIJĄ tarp profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų“. Diplomų lietų vainikavo Raimedo Latvio sėkmė, nes jis tapo „GERIAUSIU VADYBININKU tarp profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų bendrovių“, be to, gavo apdovanojimą „Profesionaliausias IB darbuotojas“. Artūras Švedas tapo Kūrybiškiausiu IB darbuotoju.  Už 2017 m. rezultatus IB „Vigora“ pelnė apdovanojimus – „Metų korespondentas“, „Tarptautiškiausia IB“ (Už užsienio IB mokinių praktikos imitacinėje bendrovėje organizavimą, aktyvų dalyvavimą tarptautiniuose tinklo renginiuose ir projektuose tarp profesinių mokyklų bendrovių“).

Didelį darbą nuveikė bendrovės vadybininkai Artūras Naunčikas ir Ąžuolas Burbulis, kurie dalyvavo 6 susitikimuose su užsienio firmomis, pristatė įmonės veiklą, pravedė sėkmingas derybas bei pasirašė bendradarbiavimo sutartis. Vėliau jie puikiai  sudalyvavo konkurse „Verslo labirintai“. Visi komandos nariai buvo apdovanoti asmeninėmis bei firmos veiklai skirtomis atminimo dovanomis.

Mokiniai džiaugiasi komandos sėkme, gerąja patirtimi, naujomis žiniomis bei neįkainuojamais įspūdžiais.

{Gallery dir='muges/2018_kaunas-2018'}