Categories: General
      Date: 2013-10-18
     Title: VPMF “Vigora” karaliauja logistai ekspeditoriai!!!

Atrodo taip neseniai vyko darbuotojų atsisveikinimas su firma. Vasara lyg buvo, lyg nebuvo... Vėl ruduo, vėl firmoje šurmuliuoja nauji balsai, sklando naujos idėjos.

Pirmieji darbą firmoje pradėjo 323 gr. mokiniai, būsimieji logistai ekspeditoriai. Vyriška komanda, išsiskirianti iš kitų komandų  griežtu vyrišku loginiu mąstymu, pristatys naują moteriškų drabužių kolekciją „Ruduo 2013“.  Tai itin intriguojantis etapas firmos veiklos istorijoje, ko gero įnešantis savotišką braižą ir požiūrį į firmos perspektyvas.Pirmosios dienos  – įtempto ir sunkaus darbo firmoje dienos  parodė, kad mokiniams labai reikalingos teorinės žinios, praktiniai įgūdžiai. Todėl, kolektyvo sprendimu,  visi firmos darbuotojai sudalyvavo seminare „Prekės kelias nuo gamintojo iki vartotojo“, išklausė logistinės įmonės vadovo potyrius pervežant ir sandėliuojant prekes.

Darbo eigoje paaiškėjo, kad su tam tikromis firmomis yra pasibaigusios bendradarbiavimo, pirkimo-pardavimo sutartys. Po ilgų diskusijų ir svarstymų buvo nuspręsta pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su VPMF „Vilionė“. Kadangi firma yra įsikūrusi Vilniuje,  buvo nuspręsta apsilankyti firmoje ir sudalyvauti renginyje „Turizmo dienos“. VPMF „Vilionė“  darbuotojai ta proga pristatė naujausius savo produktus – keliones po visą pasaulį. Po renginio firmoje vyko studentų diskusijos, buvo aptartos  bendradarbiavimo sąlygos ir  pasirašyta sutartis. Malonus ir naudingas dviejų firmų darbuotojų susitikimas pasibaigė saldžiomis vaišėmis.

Pirmoji savaitė firmoje tiesiog lėkte pralėkė, su savo sunkumais ir jų sprendimo būdais, gal su nusivylimais, o gal su atradimais, tačiau tam, kas joje vyko, abejingų nebuvo...

Aktyviai bendradarbiaujant su Simulith centru, jo  vadovei kilo idėja pasikviesti „vigoriukus“ tam tikram išbandymui. Jaukioje ir šiltoje aplinkoje vyko atviras pokalbis apie mokinių pirmuosius įspūdžius atliekant praktiką verslo praktinio mokymo firmoje.  Patys centro darbuotojai prisistatė itin įdomia forma – jie surengė viktoriną, kurioje buvo klausimų ne tik apie Simulith ir Europen tinklų veiklą, bet ir apie Simulith centro darbuotojus. Centro darbuotojai liko sužavėti Manto ir Domo atsakymais, kurie ir gavo Simulih centro  įsteigtus  prizus.

Toks susitikimas yra akivaizdus įrodymas, kad šioje šaunioje simuliacinėje veikloje yra realūs žmonės, realios veiklos visame pasaulyje, o mokiniams belieka priimti tai, kas jiems duodama: žinios, patirtis, bendravimas, idėjų generavimas, o gal ir svajonių išsipildymas...

{Gallery dir='naujienos/karaliauja_logistai'}