Archyvas

2019-09-27

Praktiniai užsiėmimai kitaip


2019 m. rugsėjo 19-26 dienomis IB „Vigora“, kartu su 827 grupės mokiniais, praktiką atliko Čekijos Pilzeno prekybos, taikomųjų menų ir dizaino profesinės mokyklos mokiniai. Tai jau penktas šios šalies mokinių vizitas į mūsų mokyklą, kurio metu svečiai integruojami į bendrovės veiklą, kažkiek pakeičia jos turinį, nes  praktiniai užsiėmimai įgyja kitą kryptį, jie vyksta anglų kalba. Abiejų šalių mokiniams tai puiki patirtis.

Praktikos metu svečiai, mokiniai ir profesijos mokytoja ekspertė V. Griškevičienė  lankėsi Simulith centre ir Lietuvos Imitacinių bendrovių asociacijos būstinėje. Susitikimo metu svečiai buvo supažindinti su Lietuvos Imitacinių bendrovių veikla.

Po ilgų ir intensyvių derybų buvo pasirašytos bendradarbiavimo ir pirkimo-pardavimo sutartys su IB „Vilionė“ (Vilniaus kolegija, Verslo vadybos fakultetas), aplankyta IB „Gija  (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras).

Paskutinis praktikos akcentas – aktyvus  dalyvavimas  pirmuose Tarptautinės imitacinių bendrovių prekybos savaitės renginiuose, skirtuose skatinti tarptautinę prekybą, tobulinti užsienio kalbų žinias. Savaitę organizavo Europen-Pen International asociacija, ir ji yra dalimi renginių, skirtų švęsti Europos kalbų dieną. Mokiniams tai buvo didelis iššūkis, nes per palyginti labai trumpą laiką teko parengti komercinį pasiūlymą, reklamos priemones bei parduoti prekes anglų kalba. Profesionalios pagalbos mokiniai sulaukė integruotos pamokos „Išradingas reklamos pateikimas“ metu, nes mokinius konsultavo profesijos mokytojas metodininkas Marijus Vaisėta.

Čekai atsisveikina, tačiau jų didelis indėlis į bendrą įmonės veiklą, įdomūs ir konkretūs pasiūlymai – lieka.

IB „Vigora“ kolektyvas.
<<< Istorija
>>> 5 metai