Archyvas

2012-03-12

Kūrybiškumas darbe


2012 m. kovo mėn. 01 d. verslo praktinio mokymo firmoje „Vigora“ vyko seminaras: „Kūrybiškumas darbe“. „Simulith“ centro projektų vadovė Austėja Mockevičiūtė tampa firmoje laukiama viešnia. Šį kartą ji VPMF darbuotojus (būsimuosius logistus-ekspeditorius) mokė pažvelgti į darbą kūrybiškai. Seminaras prasidėjo nuo klausimo „Kas tai yra kūrybiškumas darbe?“

Dažno darbuotojo sąmonėje kūrybiškumas vis dar siejamas ne su savo darbu, o su menu arba „meniškomis“ profesijomis (pvz. reklamos kūrėjais). Tačiau iš tiesų kūrybiškumas daugiau ar mažiau yra reikalingas pačiose įvairiausiose verslo srityse, skirtingose pareigose ir didžiojoje dalyje verslo procesų. Kūrybiškumas nėra vien tik nuolatiniai išradimai, stipriai keičiantys organizacijos ar žmogaus veiklą. Kūrybiškumas– tai leidimas sau tam tikrus dalykus pamatyti kitaip.

Kasdieniame gyvenime kūrybiškumas pasireiškia turimos informacijos, žinių panaudojimu kitur ar kitaip nei yra įprasta. Tai gebėjimas pamatyti netikėtas sąsajas tarp skirtingų dalykų ir taip sukurti idėjas, kurios yra ne tik naujos, bet ir vertingos. Vertingos siekiant individualaus darbuotojo, organizacijos padalinio ar visos organizacijos tikslų. Kūrybiškumas darbe gali pasireikšti ne tik naujų produktų, paslaugų kūrimu, bet ir nauju darbiniu elgesiu, naujais problemų sprendimo būdais.

Kūrybiškumas – tai sugebėjimas ištrūkti iš užburto rato, iš nusistovėjusio elgesio algoritmo ir bandymas kažką įprasta atlikti kitu būdu. Tai įmanoma, o kartais net būtina daryti kiekvienam darbuotojui.
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta