Archyvas

2012-05-02

Švedų vizitas


Balandžio 18-19 dienomis mūsų mokykloje viešėjo Švedijos Westerlundska gimnazijos Verslo ir administracijos skyriaus Verslo praktinio mokymo firmos vadovės Kerstin Hansosson ir Anneli Aresdotter.

Westerlundska gimnazijos VPMF dalyvauja Leonardo da Vinci projekte ir šiuo metu  ieško tinkamų partnerių studentams atlikti praktiką Lietuvos verslo praktinio mokymo firmose bei realiose įmonėse.

Vizito metu Švedijos atstovės apžiūrėjo mokyklą, viešbutį, valgyklą, ilgai bendravo su direktorės pavaduotoja ugdymui V.Rimkuviene, aptarė galimas bendradarbiavimo sąlygas. Viešnias domino prekybinio skyriaus veikla, specialybės, mokymo planai, todėl daug informacijos joms pateikė J.Dragūnaitė.

Viešnias labai domino VPMF „Vigora“, kadangi pagrindinis  vizito tikslas buvo įsigilinti į firmos veiklą, jos kryptis ir galimybes. Firmoje tuo metu praktiką atliko logistų-ekspeditorių  specialybės 311 grupės mokiniai. Viešnios buvo sužavėtos Andžej Z. firmos veiklos pristatymu, puikiu bendravimu su firmoje dirbančiais mokiniais. Jos pateikė daugybę klausimų firmos vadovei V.Griškevičienei, pačios dalinosi savo patirtimi. Vizitas  vyko šiltoje ir draugiškoje aplinkoje, todėl tikimės, kad numatyti studentų mainai ateityje įvyks.
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta