Archyvas

2012-05-07

16-oji tarptautinė VPMF mugė „Vilnius 2012“


Į šešioliktą kartą rengiamą kasmetinę Verslo praktinio mokymo firmų mugę susirinko mokiniai, studentai ir VPMF vadovai iš Lietuvos, Rumunijos, Suomijos ir Rusijos firmų. Verslo praktinio mokymo firmų mugė – tai vieta, kurioje susitinka aktyvūs, iniciatyvūs, motyvuoti mokiniai, kurie sugeba atskleisti savo stipriąsias puses. VPMF „Vigora“ vadovės tikslas – skatinti mokinių norą siekti geriausių rezultatų, padėti geriau pažinti save, skatinti norą siekti tolimesnės karjeros.

VPMF „Vigora“ į kasmetinės Verslo praktinio mokymo firmų mugės šurmulį pasinėrė jau vienuoliktą kartą. Mugėje dalyvavo 819 gr. mokiniai Simas Gaidimauskas ir Adomas Dapkus,  810 gr. mokinės Julija Kiselytė, Karina Kaufman ir Aistė Starkutė ir 311 gr. mokiniai Marius Slavinskas ir Andžej  Zdanovski.  Firmą atstovavo puiki komanda, pasirengusi parduoti kuo daugiau prekių, pasirašyti bendradarbiavimo sutarčių ir pristatyti firmą taip, kad privilioti kuo daugiau potencialių pirkėjų. Komanda, su vadybininku Simu priešakyje, dirbo labai nuoširdžiai ir laimėjo Sidabrinės VPMF nominaciją už geriausią gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti tarp profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų firmų. Firmos vadovė V.Griškevičienė apdovanota už VPMF vardo garsinimą 2011 metais tarp profesinių mokyklų.

VPMF mugės mokiniams atneša siekto pelno bei tarptautinės patirties, smagių akimirkų dalyvaujant verslo praktinio mokymo procesuose.
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta