Archyvas

2013-01-25

Projektinis darbas „Menas parduoti“


Šiuo metu VPMF „Vigora“ vyrauja dvejopos nuotaikos – viena po kitos su firma atsisveikina mokinių grupės. Liūdna, nes firma netenka puikių, iniciatyvių ir kūrybingų darbuotojų, kurie į firmos veiklą ir gyvenimą įnešė daug naujovių, pasiūlymų ir tradicijų, tačiau ir smagu, nes šioje aplinkoje jauni žmonės įgijo patirties, pasitikrino  savo galimybes, turėjo savotiškų iššūkių.

Praktinio  mokymo metu firmoje vyko  aktyvi veikla, problemų sprendimui buvo parenkama reali aplinka ir  realios situacijos. Įtemptą darbo dieną pagyvino susikurta darbuotojų skatinimo sistema, kolegų gimtadieniai, išvykos į kitas mokymo institucijas, prezentacijos, seminarai ir kiti renginiai.

2013 m. sausio 17 d. VPMF „Vigora“ vyko būsimų prekybos įmonių vadybininko padėjėjų  projektinio darbo „Menas parduoti“ pristatymas. Projekto užduotis - iš mokiniui artimos aplinkos, joje kylančių problemų, tai mokinio  savarankiškas ir laisvas sprendimas, tam reikalingų teorinių žinių įgijimas, pritaikymas ir adaptavimas sprendimą sąlygojančiai situacijai. Mokiniui pateikta užduotis sudarė galimybę mokymą paversti mokymusi, nes mokiniui ne tik buvo perteikiamos būtinos žinios, bet ir ugdomas jo kūrybingumas sprendžiant nestandartines problemas, mobilizuojant intelektualines pajėgas. Spręsdami realią problemą, t.y. parinkdami firmai paklausias prekes ir plėsdami jos asortimentą, parinkdami tinkamas reklamos ir pardavimo skatinimo priemones, darbuotojus ir reikiamą biudžetą, mokiniai su problema susijusias žinias pavertė organizuota ir mobilia sistema. Projektinis darbas „Menas parduoti“ užtikrino būsimų vadybininkų darbo kokybės ir profesionalumo didėjimą darbo organizavimo ir pardavimo srityse, sudarė sąlygas  įsisavinti žinias, išsiugdyti gebėjimus būtinus įvairioms vadybinėms ir technologinėms problemoms spręsti,  sudarė sąlygas ugdyti teorijos ir praktikos vienovę.

Projektinio darbo vertinimo komisija liko sužavėta mokinių darbais, kurie buvo atlikti su meile pasirinktai profesijai. Komisijos narius maloniai nustebino idėjų gausa, jų pagrįstumas, didelė atsakomybė už firmos veiklos rezultatus, todėl atsisveikinant su būsimaisiais vadybininkų padėjėjais buvo palinkėta didelės sėkmės visa tai įgyvendinant realioje veikloje...
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta