Archyvas

2013-01-28

Mokinių mokslinė-praktinė konferencija „Prekės kelionė iki vartotojo“


Š.m. sausio 24 d.  vyko 312 gr. mokinių, būsimų logistų ekspeditorių  mokslinė-praktinė konferencija. Konferencija prasidėjo skyriaus vedėjos D.Banionytės, profesijos mokytojos S.Paškel  palinkėjimais, firmos vadovės V.Griškevičienės padėka visiems dirbusiems VPMF „Vigora“. Konferencijoje buvo aptariamos darbo metu studentams iškilusios problemos, išsakyta nuomonė apie firmos veiklą, buvo pateikti pasiūlymai, kaip būtų galima pagerinti esamą situaciją, kad atėjus į firmą naujiems darbuotojams būtų lengviau adaptuotis.

Tačiau pagrindinė konferencijos mintis tai,  kaip saugiau, ekonomiškiau ir greičiau pristatyti prekę vartotojui. Konferencijos metu buvo skaitomi pranešimai, aktualūs  nūdienos logistikos veikloje. Mokiniai analizavo klientų aptarnavimo problemas, logistikos paslaugų teikėjo pasirinkimo galimybes, krovinių pervežimų įvairiomis transporto priemonėmis privalumus ir trūkumus. Daug dėmesio buvo skirta sandėlių veiklos organizavimo ypatumams,  prekių užsakymų tvarkymams, domėjosi kokios yra įėjimo į tarptautinę rinką galimybės, kokia yra logistikos reikšmė visuomenėje ir įmonių veikloje. Belieka pasidžiaugti puikiai organizuota konferencija, išsamiais ir naudingais mokinių (ypatingai Pauliaus Riboko) pranešimais, aktyviu dalyvavimu diskusijose.

312 gr. mokiniai praktinio mokymo metu buvo labai aktyvūs, į firmos veiklą įnešė daug idėjų ir pasiūlymų, stengėsi užsiėmimų metu gauti kuo daugiau reikalingos informacijos ir naudos. Kadangi praktiniai užsiėmimai vyko šventinio laikotarpio sandūroje, tai dėka išradingų ir kūrybingų darbuotojų, firmos patalpose apsigyveno pasakų herojai, kurie ne tik praskaidrino nuotaiką, bet ir atnešė firmai sėkmę...

Firmos darbuotojai pasinaudojo Simulith centro pasiūlymu ir visa grupė apsilankė centro padaliniuose, kur buvo išsamiai supažindinti su visomis Simulith ir Europen centrų veiklos funkcijomis ir teikiamomis paslaugomis, džiaugėsi sužinoję, kad VPMF „Vigora“ veikla yra aukštai vertinama ir yra siūloma siekti tarptautinio pripažinimo.

Be to, mokiniai džiaugiasi sudalyvavę Vilniaus kooperacijos kolegijos organizuotame seminare: „Mano verslas: Inovatyvios pratybos“ Vadovaujant jauniems verslininkams mokiniai sužaidė verslo modeliavimą, suvokdami rinkos aplinkos poveikį, suprasdami priimtų strateginių sprendimų svarbą, planavo įmonės veiklą ir prognozavo finansinius rezultatus. Labai svarbu buvo pajusti ryšius tarp priimtų sprendimų ir rezultatų, išmokti stebėti konkurentų veiksmus, tobulinti komandinio darbo įgūdžius.

Tikėtina, kad tokia intensyvi praktika turės įtakos tolimesniam mokinių gyvenimui ir profesinei veiklai.
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta