Archyvas

2013-05-27

Studijų tarptautiškumo problematika studentų, dėstytojų, darbdavių požiūriu


2013 m. gegužės 23 d. VPMF „Vigora“ darbuotojai dalyvavo tarptautinėje  konferencijoje  ,,Studijų tarptautiškumo problematika studentų, dėstytojų, darbdavių požiūriu“.

Konferencijoje buvo skaitomi pranešimai ir diskutuojama  nūdienos  aktualiomis temomis: studijos tarptautinėse studentų grupėse,  kokius įsipareigojimus turėtų prisiimti ugdymo institucija, siūlydama tokias studijas, kaip tai įtakoja studijų proceso turinį, naudojamus metodus, kaip užtikrinamas studentų praktinių įgūdžių ugdymas, kokius reikalavimus tokiems specialistams kelia darbdaviai. Konferencijoje daug  diskutuota apie profesinio mokymo institucijoje gautų ir aukštojo mokslo institucijoje suteikiamų kompetencijų derinimo galimybes.

Mokiniai turėjo unikalią galimybę išklausyti  įmonių vadovų nuomonę ir reikalavimus būsimiems  darbuotojams. Marija Miselytė, UAB CVO Recruitment Personalo atrankų konsultantė, ir Milda Autukaitė, AB „Swedbank“ Personalo vadovė, kalbėjo darbinės patirties tema. Iš kur jos gauti studentui/mokiniui? Kaip šiuo atveju turi bendradarbiauti ugdymo institucija, studentas/mokinys ir darbdavys?

Studentų atstovė, UAB „Kvalitetas“ jaunimo verslumo ugdymo centro vadovė Gintarė Serafinaitė, pristatė naują interaktyvią simuliacinę programą verslumui ugdyti, kuri sudomino tiek dėstytojus, tiek ir studentus.

Mokinius sudomino tolimesnės studijų galimybės, todėl grįžę į firmą, dirbo su didesniu entuziazmu, išbandė konferencijoje pristatytą  interaktyvią simuliacinę programą verslumui ugdyti.
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta