Archyvas

2015-04-28

19-oji tarptautinė verslo praktinio mokymo firmų mugė „Klaipėda-2015“


Ir štai jau galime mėgautis 19-osios  tarptautinės verslo praktinio mokymo firmų mugės „Klaipėda-2015“ nuostabiomis akimirkomis, jos inovatyvumu, jaunatvišku studentų entuziazmu  ir puikia kultūrine programa.

Šiemet VPMF „Vigora“ atstovavo itin minimali skaičiumi, bet ne patirtimi, komanda. Mugės dalyviai žavėjosi mūsų stendo darbuotojų profesionalumu, šiltu bendravimu ir charizma, puikiai įvertino jų teikiamas paslaugas ir patarimus. Naujo produkto ir paslaugos įvedimas į rinką pavyko – tai neliko nepastebėta vertinimo komisijos, kuri buvo labai kompetetinga ir reikli.

Deividas Malinauskas buvo išrinktas geriausiu vadybininku tarp profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų firmų  ir apdovanotas diplomu. Tai labai aukštas įvertinimas, žinant, kad mugėje dalyvavo ir į tokį garbingą titulą pretendavo virš 130 profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų mokinių.

Komandinė sėkmė – tai nominacija už geriausią gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti tarp profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų – SIDABRINĖ MUGĖS VPMF.

Šioje mugėje VPMF „Vigora“ tiesiog maudėsi šlovės spinduliuose, nes gavo  du labai svarius apdovanojimus – tai TARPTAUTIŠKIAUSIA VPMF 2014 ir VPMF VARDO GARSINTOJAS 2014 .

Diplomų lietų užbaigė dar du puikūs apdovanojimai – Simulith metų veiklos pasiekimai:

  • 114 grupės mokinys Deividas Malinauskas - „Tarptautiškiausias Lietuvos VPMF darbuotojas 2014“;
  • 113 grupės mokinys Marius Indriūnas„Komunikabiliauskas Lietuvos VPMF darbuotojas – 2014“.

Renginio organizatoriai labai pasistengė, kad mugės dalyviai ir svečiai puikiai praleistų laiką Klaipėdoje, todėl vakare visus pakvietė į bendrą renginį – koncertą-diskoteką. Mugės uždarymo metu koncertavo „Pikaso“.  Įspūdžių daug, kelionė saugi ir už ją esame dėkingi Vytautui Stankevičiui.

Firmos darbuotojams belieka atsiskaityti su tiekėjais ir pirkėjais, parengti ataskaitas, o firma laikinai (iki rugsėjo) sustabdo savo veiklą.
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta