Archyvas

2015-10-15

VPMF Viko banko darbuotojų vizitas


2015m. spalio 15 d. VPMF „VIGORA“ apsilankė atstovai iš Viko Banko, kurie mums pristatė savo firmos veiklą, misiją bei viziją. Pokalbio metu buvo derinamos tolimesnio bendradarbiavimo kryptys, aptariamos sąlygos bei numatomi tolesni firmų dalykiniai susitikimai. Svarbia susitikimo dalimi tapo pirkimo-pardavimo sutarties projekto pristatymas.  Viko banko darbuotojai mielai sutiko artimiausiu metu pasirašyti sutartį, bet nutarė papildomai (su visais firmos darbuotojais ir jų vadovu) aptarti mūsų siūlomas sąlygas.

Pasibaigus oficialiai susitikimo daliai, tolimesnis pokalbis vyko šiltesnėje aplinkoje – prie kavos puodelio. Susitikimo dalyviai labai šiltai ir maloniai bendravo tarpusavyje -  dalinosi patirtimi firmų veikloje, aptarė mokymosi sąlygas savo institucijose, gyvenimo sąlygas bendrabučiuose. Susitikimo laikas užsitęsė, skambėjo juokas, liejosi įspūdžių srautas.

Artimiausiu metu vyksime į Viko banką atidaryti asmeninių sąskaitų bei pristatyti VPMF „Vigora“ veiklą.

Įsimintiniausia šios dienos frazė – tai Viko banko šūkis: „Here and now, For You and Your future!“ .

Atsisveikinę su firmos darbuotojais studentai aplankė sektorinio praktinio mokymo centrą, kuriame profesijos mokytojos Svetlana Paškel ir Audronė Mieželienė supažindino juos su naujausia centro įranga ir programomis.

VPMF „Vigora“ direktorė  Evelina Myškovska
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta