Archyvas

2015-10-18

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija –Jūsų partneris kuriant tvarią visuomenę...


VPMF „Vigora“ dirba labai aktyvūs, energingi ir savo darbe naujovių ieškantys būsimieji logistai ekspeditoriai. Noras daryti kitaip – reiškia paieška kitų metodų, būdų tuos pačius dalykus padaryti inovatyviau, kartais paprasčiau, kartais netikėtai pačiam sau. Todėl mus suintrigavo Vilniaus technologijų ir dizaino P.Vileišio geležinkelio transporto fakulteto kvietimas  - pasinaudoti puikia galimybe padirbėti naujausiomis technologijomis ir programomis. Kolegijos dėstytojai labai nuoširdžiai pasidalino savo patirtimi, mokiniai turėjo puikias pratybas  bei galimybę patikrinti kolegijoje naudojamų programų privalumus. Susitikimo metu buvo aptartos tolimesnio bendradarbiavimo bei sutarties pasirašymo sąlygos, numatyti būsimi  bendri renginiai, konkursai, darbas kūrybinėse dirbtuvėse, o  tai puiki galimybė gerinti studijų kokybę.

Po rimtų užsiėmimų -  šauni ekskursija po fakultetą: kolegijos studentų pajuokavimai, kad geriau čia nesimokyti, nes „sunku“, pritrenkiantis Vilniaus senamiesčio vaizdas per trečio aukšto langus, moderni biblioteka, teikianti profesionalias informacines paslaugas bei atvirą prieigą prie informacijos išteklių, reikalingų kolegijos studijoms ir mokslo taikomiesiems tyrimams vykdyti.

Ši išvyka, tai tarsi šiltas rudeniško vėjo gūsis į ramų firmos gyvenimą – pasirengimas naujiems iššūkiams, nes firmoje profesinė kvalifikacija tobulinama konkrečioje darbo vietoje, specialiai organizuotuose  kursuose. Firmoje pastoviai deklaruojama mintis, kad baigus šią mokyklą, galima aukštojoje mokykloje studijuoti vadybą ir verslo administravimą, kad iniciatyvus logistas-ekspeditorius gali įsteigti individualią verslo įmonę, kad galima savo gyvenimą pakreipti kitaip...
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta