Archyvas

2015-10-26

VPMF „Vigora“ darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas.


Sėkmingos investicijos į firmą – tai ne tik investicijos į modernius įrengimus ir programas – tai pirmiausia investicijos į žmogiškąjį kapitalą. Žmonės turi būti pasiruošę aptarnauti naujas technologijas, teikti modernias paslaugas, produktus ar prekes,  priimti ekonomiškus, šiuolaikinius reikalavimus atitinkančius sprendimus. Derama profesinė kvalifikacija būtina VPMF pažangos sąlyga, kita vertus tai žmogaus egzistencijos ir gero gyvenimo lygio sąlyga. Sprendžiant kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo problemą būtina panaudoti tiek firmos, tiek išorinės kvalifikacijos kėlimo sistemos potencialą.

2015 m. spalio 19-23 d. VPMF „Vigora“ darbuotojai dalyvavo  Verslo ir administravimo profesinio mokymo metodinės komisijos organizuotame seminare, išklausė eilę įdomių ir labai naudingų pranešimų („Yes agency“ reklamos agentūros vadovo Mindaugo Lataičio pranešimas „Kam skirta reklama ir kas ją kuria?“,  VŠĮ „Europos vartotojų centras“   ES teisės specialistės Miglės Akulevičienės  pranešimas „Elektroninė prekyba ir vartotojų teisės Europos Sąjungoje“,  Vilniaus kolegijos lektorės Birutės Vaitėnienės pranešimas „Komunikacijos vaidmuo santykių su klientais kūrime“, Vilniaus kolegijos dr.doc. Margaritos Išoraitės pranešimas „Rinkodara: teorija ir praktika“, kėlė savo profesinę kvalifikaciją  profesiniuose konkursuose, semdamiesi geriausios praktikos pavyzdžių, dalyvavo karjeros planavimo renginyje „O kas toliau?“. Galvojant apie darbuotojų santykius, konfliktines situacijas, bendravimo problemas firmos darbuotojų pageidavimu išklausėme Vilniaus krizių centro direktorės pranešimo „Ištiesk pagalbos ranką silpnesniems“.

Sėkmingai išklausius kvalifikacijos tobulinimo kursus ir įvykdžius mokymo programų reikalavimus VPMF „Vigora“  išduoda darbuotojams kvalifikacijos tobulinimo kursų pažymėjimus.
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta