Archyvas

2015-12-02

Projektinis darbas “Inovacijos VPMF darbe”


VPMF „Vigora“ 2015 m. lapkričio 27 d. ir liūdna, ir džiaugsminga, ir dar kažkas sunkiai paaiškinamo... Firmoje darbą baigė pirmoji komanda – tai būsimieji smulkaus verslo paslaugų teikėjai, kurie į simuliacinę veiklą pažiūrėjo skirtingai. Vieniems tai buvo puiki praktika turint tik teorinį pasirengimą, kitiems tai atrodė šiek tiek nerimta. Tačiau artėjant projektinio darbo pristatymo dienai firmos darbuotojų nuotaikos keitėsi valandomis. Atsirado didžiulis poreikis rasti atsakymą į kiekvieną klausimą, suprasti esminius  firmos veiklos sprendimus. Pagaliau atsirado tam tikra siekiamybė – įgyti praktinių žinių bei gauti Simulith centro vertinimo pažymėjimus, tiesiog būti pripažintu, kad esi geras firmos darbuotojas.

Projektinio darbo tema „Inovacijos VPMF darbe“ buvo tikslingai nukreipta į firmos pirkimo ir pardavimo skyrių reorganizavimą. Tyrimo metu mokiniai įžvelgė tam tikras firmos veiklos problemas, siūlė inovatyvius sprendimo būdus bei metodus.

Projektinio darbo gynimo metu visus labiausiai nustebino Žilvino ir Justo priimtas sprendimas – įkurti firmoje elektroninę parduotuvę. Tai taps puikia dovana firmos jubiliejaus proga.
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta