Archyvas

2016-11-25

Pasikeitimai VPMF „Vigora“ veikloje


Iki 2016 metų „Vigora“ vadinta VERSLO PRAKTINIO MOKYMO FIRMA, o įstojus į Lietuvos imitacinių bendrovių asociaciją (LIBA) – IMITACINĖ BENDROVĖ „Vigora“ (IB „Vigora“). Tai verslo mokymo tikslais nuolat veikianti bendrovė, veiklą vykdanti uždarame imitacinių bendrovių pasauliniame tinkle. Ši bendrovė yra praktinio mokymo priemonė ir vieta jos praktikantams dirbti ir mokytis. Jai vadovaujama kaip tikrai verslo įmonei su realia jos verslo vystymo tvarka, produktais ir paslaugomis, naudojant visus dokumentus, procedūras ir programas, kurių reikia norint valdyti verslą, laikantis nacionalinių ekonomikos taisyklių ir teisės aktų, tačiau nenaudojant realių pinigų ir prekių. Taip lavinami įgūdžiai, kuriuos turėdami praktikantai įgyja daugiau galimybių įsidarbinti.

Įmonės pavadinimas nepakeitė iniciatyvios, kūrybiškos ir atsakingos bendrovės veiklos, IB „Vigora“ ir toliau gyvena aktyvų ir verslų gyvenimą. Lapkričio mėnesį įmonėje lankėsi svečiai iš Vokietijos, Prancūzijos, Baltarusijos, kuriuos domino Imitacinės bendrovės veiklos nauda, patirtis, mokinių požiūris bei jų nuomonė. Mokiniai aktyviai dalyvauja įvairiuose miesto švietimo institucijų renginiuose. Vilniaus m. Rotušėje vyko pirmasis nacionalinis verslumo konkursas-mugė „Išbandyk verslo idėją“ tiems, kurie savo institucijose neturi imitacinių bendrovių. IB „Vigora“ darbuotojai turėjo konkrečią užduotį: išrinkti patraukliausią stendą, labiausiai patikusį vadybininką, įvertinti komandos gebėjimą bendrauti su klientais ir pan. Renginio aptarimo metu paaiškėjo puikus mokinių požiūris į labai svarbius reklamavimo aspektus, informacijos svarbą, įtikinimo triukus.

Bendrovės darbuotojai priėmė Vilniaus kolegijos kvietimą sudalyvauti renginyje „Profadienis. Karjera. Praktika. Studijos“, nes įmonės veikloje labai svarbu skatinti darbuotojus kelti savo kvalifikaciją, tobulinti profesines kompetencijas.

Džiugu, kad plečiasi pastovių pirkėjų, klientų ratas, daugėja bendradarbiavimo galimybių su užsienio įmonėmis, pasirašomos sutartys, esame kviečiami į konferencijas, konkursus ir kitus renginius bei patys vykdome verslią veiklą.
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta