Archyvas

2017-01-19

Mokslinė-praktinė konferencija


"Verslumo gebėjimų įtaka profesiniam kryptingumui ir karjerai"

Imitacinės bendrovės „Vigora“ darbuotojai (būsimieji logistai ekspeditoriai) dalyvavo Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro, IB „Gija“ organizuotoje mokinių mokslinėje praktinėje konferencijoje "Verslumo gebėjimų įtaka profesiniam kryptingumui ir karjerai" ir skaitė pranešimus.

316 grupės mokinė Jolanta Urbanovič konferencijos dalyvius supažindino su IB „Vigora“ veikla, pirminių verslumo įgūdžių ugdymu. Verslus žmogus turi turėti ne tik žinių apie verslą, jo prigimtį, darbo ypatumus, bet ir tam tikrus gebėjimus, kurie padėtų jam suprasti verslo specifiką bei padėtų prisitaikyti prie nuolat kintančios aplinkos.

326 grupės mokinė Justė Grigaliūnaitė ir 316 grupės mokiniai Edgar Romanovski ir Danielius Žemaitis savo pranešime „Inovacijos imitacinės bendrovės „Vigora“ darbe“ kalbėjo, kad norint ugdyti verslumą reikalingi ne tik asmeniniai ir dalykiniai gebėjimai, bet ir kiti gebėjimai, tokie kaip  imlumas inovacijoms. Pranešėjai siūlė nebijoti inovatyvių ir drąsių sprendimų verslo pradžioje, suteikti inovacijoms erdvės, pasidalino IB „Vigora“ veikloje  priimtais inovatyviais sprendimais.

326 grupės mokiniai Morta Abuojaitė, Vita Balakauskaitė  ir Robertas Gulbinovičius skaitė pranešimą tema: „Imitacinės bendrovės „Vigora“ reklamos kelias iki vartotojo“. Pranešėjai  argumentavo, kad reklama versle yra neatsiejama darbo dalis, siekiant populiarinti prekės ženklą ar tam tikrą produktą. Čia yra pasitelkiamos įvairios strategijos, kuriomis siekiama, jog apie tam tikras prekes ar paslaugas sužinotų kuo daugiau žmonių. Kas kartą yra pasitelkiami įvairūs metodai, tačiau ne kiekvienas jų gali būti naudingas atsižvelgiant į skiriamą reklamos biudžetą. Verta pastebėti, jog reklamos galimybės versle yra itin plačios, tačiau tik tinkamai parenkant strategiją, galima pasiekti norimų rezultatų.

IB „Gija“ darbuotojai supažindino konferencijos dalyvius su savo įmonės veikla, su verslumo gebėjimų įtaka profesiniam kryptingumui ir karjerai.

Pasibaigus konferencijai jos dalyviai neskubėjo skirstytis, nes laukė antra įdomi renginio dalis, protų mūšis verslumo tema. Vyko įnirtinga kova, tačiau laimėjo draugystė, nes komandos surinko vienodą balų skaičių.

Renginį vainikavo šiltas pokalbis prie arbatos puodelio.

 
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta