Archyvas

2017-01-25

Renginys „Inovatyvus verslas“


2017 m. sausio 24 d. Imitacinės bendrovės „Vigora“ darbuotojai dalyvavo Vilniaus kooperacijos kolegijos renginyje „Inovatyvus verslas“, kurio metu kolegijos studentai pravedė inovatyvias verslo modeliavimo pratybas.  Pagrindinis renginio tikslas – skatinti studentų bei mokinių verslumą, suteikti žinių ir praktinių įgūdžių norintiems kurti ar plėtoti savo verslą. Tai renginys apie verslo galimybes ir sėkmę, šaunias idėjas ir motyvaciją, pozityvius darbus ir drąsų mąstymą.

Būsimieji buhalteriai, patirties įgiję  inovatyvių verslo modeliavimo pratybų metu,  svečiams apie verslą kalbėjo ir rimtai, ir žaismingai.  Komandos, rizikuodamos turimais pinigais, patikrino savo verslumo gebėjimus, patobulino organizacinius gabumus,  konkuravo tarpusavyje dėl sėkmingiausio verslo modelio, didžiausio pelno. Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais, kitiems įteiktos atminimo dovanėlės.

IB „Vigora“ darbuotojams tai buvo puiki pamoka – išmokti organizuoti metinį įmonės ciklą, varžytis su konkurentais, nepaisant rizikos investuoti paskutinius pinigus ir ne bankrutuoti. Visa tai įmanoma!
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta