Archyvas

2017-05-02

Tarptautinė imitacinių bendrovių mugė.


2017 m. balandžio 27-28 d. Kėdainių arenoje vyko Tarptautinė imitacinių bendrovių mugė „Kėdainiai-2017“ su šūkiu „Atėjau, pamačiau, nusipirkau svajonę“. Mūsų mokyklą atstovavo šauni IB „Vigora“ komanda: Valerija Plavko – 814 gr. mokinė,  Deimantė Šapolaitė ir Mantas Rauduvė – 815 gr. mokiniai, Auksė Dambrauskaitė – 326 gr. mokinė bei Raimedas Latvys – 816 gr. mokinys.

Komanda buvo apdovanota diplomu „Už geriausią gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti tarp profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų“ ir tapo Bronzine mugės imitacine bendrove. Sėkmė tęsėsi, nes komanda buvo apdovanota dar vienu diplomu – „Už geriausią IB komandos prisistatymą tarp profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų“. Šią sėkmę mums atnešė Manto Rauduvės ir jo komandos sukurtas filmukas apie IB „Vigora“ Diplomų lietų vainikavo Raimedo Latvio sėkmė, nes jis tapo „Geriausiu vadybininku tarp profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų bendrovių“. Visi komandos nariai buvo apdovanoti asmeninėmis bei firmos veiklai skirtomis atminimo dovanomis.

Mugės metu buvo įteiktos padėkos IB už aktyvią 2016 metų veiklą. IB „Vigora“ tapo „Tarptautiškiausia IB 2016“ bei „Metų eksportuotoja 2016“ tarp profesinių mokyklų bendrovių. Mugės metu buvo pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su įmonėmis iš Kanados, todėl tikimės, kad Tarptautiškiausios IB  pozicijos Simulith tinkle mes niekam neužleisime.

Mugės dalyviai puikiai praleido laiką Kėdainių naktiniame klube, kuriame vyko labai įdomi viktorina, šokiai. Tai leido  mugės dalyviams šiek tiek  „sumažinti įtampą“ prieš didįjį renginį.

Mokiniai džiaugiasi komandos sėkme, gerąja patirtimi, naujomis žiniomis bei neįkainuojamais įspūdžiais.
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta