Archyvas

2017-05-22

Delegacija iš Ispanijos


IB VIGORA lankėsi Ispanijos įvairių švietimo institucijų Imitacinių bendrovių vadovai. Mª Blanca Fernández González –iš IES Fco Tomás y Valiente, Begoña Hidalgo Ruiz iš  IES Arca Real, Mª Auxiliadora García Fernández – iš Salesianos Córboba VET mokyklos, Olga Sanglas Arimany – iš IES Cendrassos, Alberto Redondo – iš IES A pinguela, Javier González Rozas IES ITC koordinatorius iš  Fco Tomás y Valiente.

Svečius iš Ispanijos į IB VIGORA atlydėjo Lietuvos imitacinių bendrovių asociacijos prezidentas Marius Ignatonis.

IB vadovus domino Lietuvos IB bendrovių veikla ir teikiamos paslaugos. Susitikimo metu buvo aptartos tolimesnio bendradarbiavimo sąlygos su Ispanijos imitacinėmis bendrovėmis, numatytos bendrų projektinių veiklų galimybės, nes projektų metu yra skatinimas užsienio kalbų mokymasis ir tarpkultūrinis bendravimas, kuris  plėtojamas kasdienėje bendrovės komandos veikloje, vykdant tarptautinę prekybą, dalyvaujant tarptautinėse imitacinių bendrovių tinklo mugėse.

Svečiai dalyvavo 2017m. Erasmus+ baigiamajame sklaidos renginyje, susitiko su mūsų mokyklos projektų vadove Ramune Vadeikyte, aptarė tolimesnės bendros veiklos gaires.
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta