Naujienos

2017-09-19

Pirmieji žingsniai IB “Vigora”


Šiuo metu mes, būsimieji logistai ekspeditoriai, atliekame praktiką Imitacinėje bendrovėje „Vigora“, kuri, mūsų nuomone, yra labai naudinga. Daugumai studentų, netgi baigus mokslus ir įgijus specialybę, labai sunku įsivaizduoti kaip viskas vyks tikroje įmonėje, ką reikės daryti. Imitacinėje bendrovėje yra sudaryta galimybė dirbti keturiuose skirtinguose skyriuose (personalo, pirkimo, pardavimo ir buhalterijos) ir susipažinti su kiekvieno skyriaus veikla. Susipažindami su kiekvieno skyriaus aprašymais bei su IB vadovės pagalba išmokstame atlikti daugelį darbų, kurie iš pradžių, galbūt, atrodė labai sudėtingi.

Pirmas didelis mūsų pardavimo skyriaus vadybininkų darbas -  tai nauja rudens kolekcija visai šeimai, kurią jau pristatėme tiek Lietuvos, tiek užsienio potencialiems pirkėjams.

Pirkimo skyriaus vadybininkai  šiuo metu ieško naujų tiekėjų, vykdo derybas ir atnaujina pirkimo-pardavimo sutartis. Dėka personalo skyriaus darbuotojų suformavome naują kolektyvą, geriname IB įvaizdį, atsakingai tvarkome verslo korespondenciją.

Buhalterijos skyriaus darbuotojai jau spėjo  įvertinti bendrovės finansinę būklę, atsiskaito su tiekėjais, skaičiuoja naujų darbuotojų pirmuosius atlyginimus.

Tokia yra pradžia ir pirmieji įspūdžiai, šitaip supratome kokie darbai vyksta IB. Manome, kad kiekvienas atlikęs praktiką bendrovėje gali pasakyti,  jog tai labai naudinga patirtis, kuri padės ir tolimesniame gyvenime.

IB „Vigora“ personalo skyriaus darbuotojai

>>> Veikla