Archyvas

2018-02-17

Tarptautinė imitacinių bendrovių mugė Slovėnijoje


IB „Vigora“ komanda: Artūras Švedas, Artūras Naunčikas, Raimedas Latvys, Faustinas Aliukonis ir bendrovės vadovė Vaclava Griškevičienė dalyvavo Tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje Slovėnijoje, Celje. Mūsų mokyklos mokiniai puikiai atstovavo bendrovę, mokyklą ir Lietuvą, todėl renginio organizatorių buvo įvertinti už išskirtinę socialinio verslo idėją.

Į tarptautinę mugę vykome  Lietuvos atkūrimo šimtmečio išvakarėse, todėl ji taps išskirtina ir įsimintina  Simulith centro organizuojamų renginių istorijoje su šūkiu Penki už Lietuvą“.

Imitacinio bendrovių tinklo „Simulith“ dvidešimt penkerių veiklos metų jubiliejaus proga gimė idėja įprasminti skaičių 25 - penkis kartus po penkis. Šios idėjos vedami 5 Lietuvos trispalves nešėme per 5 šalis: Lietuvą, Lenkiją, Čekijos Respubliką, Austriją ir Slovėniją.

Lietuvą atstovavo 5 mokymo institucijos, kuriose veikia imitacinės bendrovės: Klaipėdos valstybinė kolegija, Vilniaus kolegija, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla, Utenos kolegija ir Lietuvos verslo kolegija.

Keliavome 5 nepakartojamas dienas, kurių kiekviena buvo išskirtinė 5 aspektais: emocijomis, patirtimi, pažintimis, veiklomis bei įspūdžiais.

5 žodžiai: tautiškumas, verslumas, kūrybiškumas, tarptautiškumas ir vienybė jungė mus ir vedė į tikslą, nes:

Tautiškumas suteikė stiprybės kelionėje svečiose šalyse, įsiamžinant su Lietuvos  atributika, taip palaikant ir pagerbiant gimtinės tautines tradicijas.

Verslumo dvasia vienijo mus, nes atstovavome imitacines bendroves, t.y. verslo mokymo tikslais studentų ir mokinių valdomas įmones, prekiaujančias tarpusavyje Lietuvos imitaciniame bendrovių  tinkle „Simulith“ (www.sl.viko.lt)

• Kūrybiškumas subūrė komandas pagrindiniam  tikslui siekti – teikti naujas idėjas ir praktinį jų įgyvendinimą ruošiantis ir dalyvaujant imitacinių bendrovių mugėje Celje, Slovėnijoje. Mugėje dalyvavo 50 imitacinių bendrovių komandų iš 5 šalių.

Tarptautiškumas paskatino bendrauti ir bendradarbiauti keliomis kalbomis su kitų kultūrų žmonėmis tarptautiniame imitacinių bendrovių tinkle „Europen-Pen International“, jungiančiame 42 pasaulio šalis ir apie 7500 imitacinių bendrovių.

Vienybė suvienijo mokinius, studentus, imitacinių bendrovių vadovus ir dėstytojus bendram visų komandų tikslui – 5 už Lietuvą.

5 šalyse mūsų širdyse nešiota Tautiška giesmė, kirtus Lietuvos sieną ir likus kelioms valandoms iki vasario 16-osios dienos, buvo sugiedota bendriems tikslams, naujiems iššūkiams, kilniems darbams ir tautos vienybei palaikyti.
<<< Istorija
>>> 5 metai

Naujienos

Nauja/Atnaujinta